27-Кві-2024

Архів за 2020-21 н.р. »

НОВИНИ ШКОЛИ

Вишиванка, як генетичний код нації

Сьогодні, у третій четвер травня, українці вже традиційно святкують День вишиванки. І ми учні і вчителі Сапожинського НВК теж долучилися до флешмобу, адже це і є наш генетичний код нації.

День вишиванки не є офіційним, але відзначають його не тільки в Україні, але й за її межами – українці та всі прихильні до нас та до нашої культури люди.

Акція бере початок з ініціативи студентської молоді факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького університету імені Юрія Федьковича. У 2006 році вони запропонували один день року присвятити українській вишитій сорочці. Можна сказати, що свято існувало й відзначалося у вузькому колі, але у 2014 році воно вийшло не тільки за межі гуртка свідомого українського студентства, але й за межі самої України.

Українська вишиванка, нарівні з українською писанкою є одним із яскравих символів української культури. До того ж, одягаючи вишиту сорочку, демонструєш не тільки її красу й унікальність, але й засвідчуєш свою приналежність до віковічної української культурної традиції.

Третій четвер травня обраний не випадково. Засновники акції наполягають на тому, аби День вишиванки припадав саме на будень, а не на вихідний, наголошуючи, що вишиванка – органічна складова життя та культури українців, а не вкритий нафталіном артефакт.

РУХ – ЦЕ ЖИТТЯ!

У статті Конституції України стверджується: «Кожен має право на охорону здоровя, медичне страхування. Від того яке у нас здоровя залежить і майбутнє нації. Відповідно у нас вчителів і батьків є обов’язок берегти і зміцнювати здоров’я наших дітей».

Сьогодні ми проводили цікаві конкурси, вікторини, змагання присвячені Міжнародному дню спорту, заради розвитку і миру, до яких були залучені всі учні і вчителі нашого навчально-виховного комплексу. Зокрема, було проведено денний журнал здоров’я в якому обговорювалися теми -«Харчування і здоров’я», «Ми і довкілля», «Розпорядок дня школяра», «Вплив шкідливих звичок». А також організували конкурс малюнків на спортивну тематику.

Переможці конкурсів та естафет були нагороджені солодкими призами.

Вчитель фізкультури  - Данилюк Оксана Володимирівна\

Вивчаємо англійську – пізнаємо світ!

Всеукраїнський конкурс з англійської  мови для учнів «Грінвіч», який проходив 25 листопада 2020 року у нашому навчально-виховному комплексі вже став традиційним. Реєстрація відбувалась ще у вересні, бланки з з завданнями та організація, власне самого конкурсу відбулися вчасно.

Учасниками стали учні 4, 5, 6, та 8 класів. Завдання були різнорівневі та цікаві, сприяли розвитку креативного мислення, пам’яті та звісно визначенню рівня знань та підготовки учнів. Конкурс тривав 60 хвилин, після написання було внесено відповіді до бланків та організатор – вчитель англійської мови, Кур’ят Світлана Володимирівна відправила відповіді в представництво unclever.

5 квітня 2021 року ми отримали результати з рейтингом серед учасників. Всі учні отримали сертифікати та цікаві подарунки у вигляді закладок-підказок, складачок-орігамі та іміджевих наклейок. Дякуємо за заохочувальні призи та можливість розвиватися з «Грінвіч»!

Хай з подихом холодної зими,

Приходить щастя, стукає в віконце,

І ти його у душу пропусти

Щоб зігрівало наче сонце,

Хай день дарує усмішку тобі,

А вечір затишок й палке кохання,

І щоб завжди в твоєму крузі,

Була любов і вірні друзі!

COVID 19

STOP

ЗАХИСТИ СЕБЕ САМ

Між минулим і майбутнім

Учні 3 класу на уроках Я досліджую світ під час вивчення теми «Між минулим і майбутнім» провели дослід з вирощування кристала.

Кожен з учнів був залучений до роботи. Із пухнастого (синельного) дротика зробили фігурки (сніжинок, сердечка, квітів) і опустили в насичений солоний розчин. Спостерігали за утворенням кристалів декілька днів. На фігурках дійсно виросли кристали.

Учні залишилися задоволені своєю роботою.

Наказ про внесення змін до структури навчального року

№43Г від 16.10.2020

/kanikuli.pdf

НІ ВІЙНІ!!!

До дня захисника вітчизни було проведено відеозвернення до ветеранів АТО та ООС на тему ,,Ні війні!"
В рамках заходу учні прочитали вірші та заспівали пісню. Адже ідея миру сягає корінням далекого минулого і саме зараз стає державною політикою. Також було проведено конкурс малюнків ,,Ми за мир!"...

Свято 1 вересня, завжди залишається в пам’яті кожної людини. Де хто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам’ятались роки навчання у виші, а може молодий вчитель більше хвилювався, коли сам вперше йшов на свій власний урок. Втім 1 вересня це всенародне свято, адже тільки завдяки знанням людина досягла сучасного розвитку.

Отже з нагоди дня знань вітаємо усіх з початком навчального року.

Бажаємо міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони це сила!

Колектив Сапожинського НВК

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Комунальна установа

"Корецький районний методичний кабінет"