Субота
15-Гру-2018

Сапожинський НВК "ЗОШ І-ІІст. - ДНЗ"
Моніторинг якості освіти »

Сапожинський навчально-виховний комплекс

«Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

– дошкільний навчальний заклад»

вул.Шкільна,2, с.Сапожин, Корецького району, Рівненської області, 34733,

Код ЄДРПОУ 24172295

Наказ

01.06. 2018 р.                                                                                     № 52

Про рівень навчальних досягнень

учнів за 2017-2018 навчальний рік

Реформування загальної середньої освіти передбачає реалізацію основних принципів гуманізації освіти, переорієнтацію освітніх систем з інформативної форми на особистісно-орієнтоване навчання. Це, у свою чергу, вимагає індивідуально-диференційованого підходу до навчання, формування в учнів умінь і навичок самоосвітньої діяльності та самооцінки. Ці напрямки передбачають формування регіонального моніторингу якості освіти, який забезпечить поглиблений, об’єктивний, багатомірний аналіз та дасть змогу оцінити процес розвитку регіональної системи освіти, виявити провідні тенденції та педагогічні закономірності.

Основним еталоном на шляху створення регіонального моніторингу є впровадження системи від слідкування навчальних досягнень учнів з базових дисциплін відповідно державного плану контролю за навчально-виховним процесом у загальноосвітніх закладах. Важлива роль при цьому належить оцінюванню навчальних досягнень учнів під час поточного, тематичного та підсумкового контролю.

Згідно річного плану роботи школи на 2017-2018 н.р. в травні місяці поточного року визначено рівні навчальних досягнень учнів 3-9  класів за 2017-2018 н.р. (додатки 1-7).

Аналіз рівнів навчальних досягнень учнів засвідчив, що впродовж навчального року підвищився рівень навчальних досягнень учнів 4 класу – (англійська мова), 9 класу (англійська мова, українська мова, історія України, всесвітня історія, німецька мова),  8 класу ( світова література,українська література).

Поряд з тим, знизився рівень навчальних досягнень учнів  в 8 класі (українська мова, німецька мова, англійська мова, фізика, хімія, біологія,географія), 6 класі  (зарубіжна література).

З метою  проведення  моніторингу якості освіти в навчальному закладі, виявлення проблем що виникли в процесі запровадження педагогічних інновацій, з’ясування  тенденцій розвитку освіти та прогнозування  змін, необхідних  для перспективного функціонування освітньої системи в навчальному закладі,

НАКАЗУЮ:

1.Адміністрації закладу:

1.1. Тримати на постійному контролі визначення рівнів навчальних досягнень учнів

Щороку

1.2. Дане питання розглядати на засіданнях педагогічних рад, нарадах при директорові.

Червень

2. Класним керівникам, класоводам:

2.1. Щорічно проводити визначення рівня навчальних досягнень учнів в порівнянні з відповідним періодом минулого року

Щороку до 31 травня

2.2. Систематично ознайомлювати батьків учнів з відповідними визначеними рівнями навчальних досягнень учнів.

Постійно

3. Вчителям німецької мови Фесюк Н.В., математики Супрунюк В.О.., фізики Кондратюку В.С.  встановити причини зниження рівня навчальних досягнень учнів в 2017-2018 н.р. із зазначених предметів, подати пропозиції щодо покращення стану справ в 2018-2019 н.р.

4.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                                       Р. Кошутар

Рівень успішності 2017-18н.р. (завантажити)►