20-Кві-2024

Матеріально-технічне забезпечення »

Матеріально-технічне забезпечення

закладу освіти

(згідно з ліцензійними умовами)

Будівля закладу і приміщення відповідають реалізації завдань
освітніх програм. У закладі створено умови для роботи і навчання, існують навчальні кабінети, що відповідають сучасним умовам

Навчально-матеріальна база школи задовольняє мінімальні потреби реалізованих загальноосвітніх навчальних програм. Основна споруда школи являє собою типову восьмирічну школу. Вона функціонує з 1976 року. Із  квітня 2012 року почав діяти комплекс Сапожинський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти».

Загальна площа приміщення  - 1800 кв.м.

Виділено й оформлено кабінети, накопичений необхідний навчальний матеріал у початкових класах, у кабінетах  хімії, фізики та біології. Обладнано комп'ютерний клас, спортивний зал.

Загалом, в навчальному закладі функціонують: 3 предметні кабінети, 8 класних кімнат, 1 спортивний зал, актовий зал, бібліотека, кабінет інформатики, їдальня на 180 посадочних місць.

На території школи обладнано спортивний майданчик для проведення занять з фізкультури.

Медичне обслуговування закладу здійснюється ФАПом с.Сапожин.

В приміщенні школи функціонує публічно-шкільна бібліотека с.Сапожин.

Крім того, в приміщенні закладу наявний кабінет для директора школи, кімната для педагогічних працівників, кімната для технічного персоналу.

Центральний вхід закладу оснащений пандусом.

Кабінет інформатики оснащений 5 комп'ютерами, локально підключеними до мережі Ітернет.

З метою подальшого розвитку навчального закладу, у  вересні 2013 року в закладі розпочато комплекс будівельних робіт по облаштуванню дошкільного дитячого закладу з довготривалим терміном перебування.

В з'язку з цим, тимчасово призупинено діяльність майстерні для трудового навчання.